Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluMENÜ

BABY BOTOKS

BABY BOTOKS

Baby botox tekniğinde de yine botullinum toksini (botox) solüsyon enjeksiyonu kullanılır. Ancak az ince yüz kaslarını gevşetmek ve bloke etmek için çok az miktarda botoks solüsyonu yüzdeki en uygun noktalara enjekte edilir.

Baby Botoks Ankara

Baby Botoks” özellikle doğal ve hafif etkili sonuçlar elde etmek için kullanılan botoks enjeksiyonlarını simgeliyor. Günümüzde kırışık önleyici enjeksiyonlar ile doğal görünüm elde etmek için uygulanan bir tekniktir.

Baby botoks nedir?

Baby botoks” ilk olarak Amerika’da kullanılan  bir terimdir. Hollywood sahne sanatçılarında donuk yüzleri ile normal bir yüz ifadesi almanın mümkün olmadığı şikayetleri üzerine, aktrisler hem güzelliklerini daha uzun süre korumak hem de daha doğal bir görünüme kavuşmalarını sağlayacak botoks enjeksiyonu tedavisi aramaya başladılar.

Baby botox tekniğinde de yine botullinum toksini (botox) enjeksiyonu kullanılır. Ancak az ince yüz kaslarını gevşetmek ve bloke etmek için çok az miktarda botoks solüsyonu yüzdeki en uygun noktalara enjekte edilir. Bu sayede cildin hem pürüzsüz hem de daha dinamik durması sağlanır. Ciltte herhangi bir donuk ifade olmaksızın daha yumuşak ve daha genç bir görünme kavuşur. Enjeksiyonun en yaygın kullanıldığı alanlar ise göz çevresi, kaz ayağı, kaş arası ve alın bölgesidir.

Baby botox nasıl yapılır?

Baby botox çok ince botoks iğneleri ile optimum dozlar ile özel noktalara yapılır. Baby botoks dozları ve uygulama noktalarının belirlenmesinde; kişinin yüz kaslarının yapısı, kırışıklıkların miktarı, yaşı gibi birçok faktör göz önüne alınır.

Kimler Baby Botoks yaptırabilir?

Baby Botoks yüz ve boyun bölgesinde oluşan kırışıklıklarını azaltmak isteyen kadın ya da erkek herkes tarafından yaptırılabilir. Günümüz estetik anlayışı “doğal ve güzel yüzler” olduğundan, her yıl popülaritesi giderek artan “baby botoks” uygulamaları kırışıklıkların oluşmaya başladığı her yaş ya da her cinsiyet grubu tarafından sık talep edilen ve bir tedavi yöntemidir.

İlk kırışıklıklarını fark edenler, yaşlanmanın erken belirtilerinden endişe duyan gençler, kırışık oluşumunu önlemek isteyen tedbirli gençler, kırışık bir yüz yerine genç ve doğal bir görünüme kavuşmak isteyen orta yaşlılar tarafından tercih ediliyor.

“Mevcut kırışıklıklarım azalsın, mimiklerim etkilenmesin, yüzüm donuk durmasın..” istiyorsanız; Çözüm baby botoks…

Baby Botoksun yan etkisi var mıdır?

Baby Botoks basit bir işlem gibi görünen ancak yapan kişi için belli bir birikim ve tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Özellikle minimal dozlar ile mimikleri koruyarak ve ifade donukluğu olmaksızın doğal ve genç bir görünüm oluşturmak ancak konusunda uzman kişilerce elde edilebilen bir başarıdır.

Baby Botoks fiyatı

Baby botoks fiyatı hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Soru Sor
En az 70 karakter.
BOTOKS FİYAT TALEBİ
En az 70 karakter.

Görüş bildirmek veya Randevu almak için formu kullanabilirsiniz.

BOTOKS VİDEOLARI
Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0312 220 44260541 932 4689