Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluMENÜ

BABY BOTOKS FİYATLARI

Baby Botoks Fiyatları

Baby Botoks Ankara fiyatları uygulama bölgesi sayısı ve uygulama alanına göre değişkenlik gösterir. Botoks Ankara fiyatları için iletişime geçiniz.

Baby Botoks Fiyatları Ankara 2020

Son zamanlarda "Baby Botoks" terimi dünyada çok popüler olup, sıklıkla talep edilir hale gelmiştir. Sıkça “bilinen Botokstan farkları” ve “Baby Botoks fiyatları ile normal Botoks Fiyatı farklı mıdır” soruları yöneltilmektedir. Nedir Baby Botoks?

Botox'un küçük veya "bebek" miktarlarını kullanarak elde edilen doğal sonuçları ifade eder.  Yüz kas hareketlerini tamamen durdurmadan, kas aktivitesine bağlı kırışıklıkları yok etmek ve ileride oluşmasını engellemeyi amaçlayan özel bir teknik  ve dozlamadır.

Baby Botox

Baby Botox kırışıklık oluşturan kasları daha güçsüz kılarken, ifadenin bozulmasına veya donuk bir yüze izin vermeyen botoks yöntemidir. Yüz hareketlerinin tamamen yok edilmeden gerekli miktarda kırışıklık yapan kas aktivitesini azaltır.

İnsan vücudunda kırışıklık oluşan bölgelerde kollajen üretimi zayıflar. Bu sebepten yüzdeki kırışıklık oluşturan kasların uzun süreli etkileri ile kaş arası, göz çevresi ve alın gibi bölgelerde kırışıklıklar kollajen üretimini de baskılayarak kırışıklıkların kalıcı olması ile sonuçlanabilir. Daha açık bir deyim ile zamanında müdahale edilmeyen yüz çizgileri ve kırışıklıklar zaman içerisinde kollajen üretiminin de burada azalması ile kalıcı hale gelebilir. Bunu önlemenin en kolay ve masum yöntemi ise “Düzenli Botoks” uygulamasıdır. Ancak haklı olarak birçok kadın ve erkekte çevresinde gördükleri “Botoks yaptırmış” kişilerdeki ifadesiz yüzler sebebi ile botoksa karşı bir ön yargı oluşturmaktadır. Baby Botoks bu ön yargıları kıran ifade ve mimiklerden ödün vermeksizin kırışıklıkların oluşmasını engellemeyi amaçlayan bir botoks uygulamasıdır. Baby botoks uygulaması tam olarak etki ettiğinde bile kaslarınızda hareket mevcut olur. Ancak kas hareketlerinin şiddeti ve kırışıklık oluşturma potansiyeli azalmıştır. Mimikler ve yüz ifadesi korunduğundan çevrenizde dikkat çeken “Botokslu yüz” veya donuk ifadesiz yüz oluşmaz. Baby Botoks fiyatları bilinen botoks uygulamalarından farklı olmayıp, baby botoks tekniğine aşina doktorlar tarafından uygulanmaktadır.

DOKTORUNUZ CEVAPLIYOR
  • N
    Nkara***30.10.2019

    Baby botox fiyatını öğrenebilir miyim Ankarada oturuyorum

    Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu

    Baby botoks hakkında detaylı bilgi için 05419324689 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
En az 70 karakter.
BOTOKS FİYAT TALEBİ
En az 70 karakter.

Görüş bildirmek veya Randevu almak için formu kullanabilirsiniz.

BOTOKS VİDEOLARI
Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0312 220 44260541 932 4689