Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluMENÜ

BURUN BOTOKSU FİYATLARI

Burun Botoksu Fiyatları

Botoks ile burun ucu kaldırma ve tüm burun botoks fiyatı beraberinde yapılacak ek botoks ve dolgu uygulamalarına göre değişkenlik gösterir.

Burun Botoksu Fiyatları Ankara 2022

Burun botoksu özellikle gülme veya konuşma sırasında aşırı hareketli burunlarda tedavi seçeneklerinden birisidir. Bazı kişilerde gülme veya konuşma sırasında burun ucu aşağı yukarı hareket eder. Bu da estetik sorunlar olarak karşımıza çıkabilir. Yine bazen gülme veya konuşma sırasında burun kanatları aşırı hareketli olur. Tüm bunların sebebi kıkırdakların zayıf olup burun ve dudak çevresindeki kasların hiperaktivitesidir. Burun botoksu bu problemlerin tedavisinde ameliyatsız, kansız ve uygun fiyatlı bir çözüm sunar. Etkisi 4-6 ay kadar sürer. Burun botoksu fiyatları uygulama çerçevesine göre farklılıklar gösterecektir.

Burun botoksu uygulama sebeplerinden bir tanesi de burun ucunu kaldırma talebidir. Burun ucu düşüklüğünden şikayetçi olup, geçici de olsa ameliyatsız ve zahmetsiz bir çözüm isteyen kişilerde uygulanır. Bu yöntem ile tek bir botoks enjeksiyonu ile burun ucu 1-2mm yukarı kaldırılabilir. Burun ucunda kıkırdak yapıları aşağı çeken kasın botox ile geçici olarak blokajı etkinliği 4-6 süren bu uygulamayı mümkün kılar. Botoks, kolumella tabanında (üst dudağı burun ucuna bağlayan burun delikleri arasındaki yapı) tek bir enjeksiyon gerektirir ve bir dakikadan az sürer.

Soru Sor
En az 70 karakter.
BOTOKS FİYAT TALEBİ
En az 70 karakter.

Görüş bildirmek veya Randevu almak için formu kullanabilirsiniz.

BOTOKS VİDEOLARI
Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0541 932 4689