Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluMENÜ

ERKEKLERDE BOTOKS, BOTOX ”BROTOX”

Erkeklerde Botoks, Botox ”Brotox”

Brotox erkeklere özel botoks tedavisi uygulamasıdır. Son zamanlar da tüm dünyada en popular estetik uygulamalar dan birisi haline gelmiştir.

Erkeklerde Botoks ”Brotox”

Brotox erkeklere özel botoks tedavisi uygulamasıdır.Sson zamanlarda tüm dünyada en popular estetik uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Erkeklerde botox uygulaması, kadınlara uygulanan botoksa göre farklılıklar taşır. Erkeklerin kas yapısı ve kuvvetine göre erkek botoks tedavisi daha özel planlanır.

Yüzdeki kırışıklar sadece yaşlı görünmeyi değil, kişilere bitkin, yorgun, üzgün ve endişeli ifadeler de verebilmektedir. Birçok erkek ilk müdahalede geciktiklerinden yüzlerindeki yaşlanma yerleştiğinde bundan kurtulmak için estetik cerrahiye başvurmak zorunda kalmaktadır. Oysa erken uygulanan brotox ileri yaşlardaki cerrahi gerekliliğini ortadan kaldırabilir.

Erkek Botoks tedavisi özelliği nedir?

Erkeklerde botox enjeksiyonunun en önemli özelliği yüzdeki erkeksi ifadeyi koruyacak şekilde planlanarak uygulanmasıdır. Brotox uygulaması her erkeğin karakteristik yüz yapısı ve yüz ifadelerine göre özel olarak planlanması gerekmektedir.

Erkeklerde kadınlar olduğu gibi göz çevresi ve kaz ayağı bölgesinde botoks uygulaması gereklilik durumunda yapılır. Erkek botoksu (brotoks) genellikle alın bölgesi ve gülme kaslarına uygulanır.

Ayrıca brotox tedavisinde kadınlarda olduğu gibi gergin ve pürüzsüz bir uygulama hedeflenmez. Erkek botoks tedavisi yaşa ve yüzün yapısına uygun olacak şekilde minimal dozlarda enjeksiyonlar ile uygulanır. Mimiklerde donma oluşturan, yüzde şaşkın bir ifade bırakan ve maskülen ifadeyi bozacak  botoks uygulamalardan kaçınılır. Erkeklerin yüz yapısındaki keskin hatlar ve ifadelerin korunması gerekir. Aksi takdirde kadınsı bir görünüme neden olabilir. Erkeklerde botoks (brotox) mutlaka alanında uzman kişilere yaptırılmalıdır. Brotox da kalıcı olmayan, altı ayda bir olmak üzere yılda iki kez uygulanması gereken bir uygulamadır. Brotox’ta kullanılan enjeksiyonlar clostridum botulinum bakterisinden üretilen saflaştırılmış bir proteindir. Düşük doz ve minimal uygulamalarla gerçekleştirilen güvenirliği ispatlanmış bir estetik uygulamadır.

Kimler brotox yapmayı tercih ediyor?

Erkekte botoks tedavisi amacı daha genç görünmekten ziyade, daha çekici, daha dinlenmiş ve daha fit görünmektir.Alanında uzman cerrahlar tarafından yapıldığında hiçbir şekilde botoks belirtisi olmadan, doğal, sağlıklı, fit ve enerjik bir görünüme sahip olunabilir. İş hayatı, prezantabl ve enerjik görünme gerekliliği erkekleri brotox uygulamasına yönlendiren sebepler arasındadır. Daha enerjik, dinamik ve pozitif bir görünüme sahip olmak isteyenler için kuvvetle tavsiye edilebilir.

Erkek Botoks Fiyatları

Erkeklerde botoks fiyatları uygulama yapılacak bölge sayısına ve kullanılacak doza göre değişkenlik gösterebilir. Brotox fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Soru Sor
En az 70 karakter.
BOTOKS FİYAT TALEBİ
En az 70 karakter.

Görüş bildirmek veya Randevu almak için formu kullanabilirsiniz.

BOTOKS VİDEOLARI
Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0541 932 4689