Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluMENÜ

KAŞ ARASI BOTOKS

Kaş Arası Botoks

Kaş arası bölgemizde yaşla birlikte derinleşen ve belirginleşen dikey çizgiler sert bakış ve sinirli bir görünüm yaratır. Nedeni bu bölgedeki 2 adet küçük kastır.

Kaş arası botoks nedir?

Kaş arası bölgemizde yaşla birlikte derinleşen ve belirginleşen dikey çizgiler sert bakış ve sinirli bir görünüm yaratır. Aslında bu bölgedeki 2 adet küçük kas bu çizgileri ve ifadeyi yaratır. Bu kaslar yapısal hiperaktivite, aşırı mimik kullanımı ya da görme kusurlarına bağlı devamlı odaklama çabası ile aşırı gelişmiş olabilir. Bu aşırı gelişmiş kaslar sebebi ile zamanla kaş arası bölgemizde bir veya birden fazla çizgi oluşur. Kaş arası botoksu yaptıranlar bakışlarının ve ifadelerinin sert oluşu, yaşlı ve sinirli görünüşten şikayetçidirler. Kaş arası mimik çizgilerinin derinliği için en çok tercih edilen tedavi kaş arası botoks uygulamasıdır

Kaş arası botoks diğer yüze botoks uygulamaları ile birlikte (alın botoksu, göz çevresi botoksu, dudak botoksu) de yapılabilir. Özellikle alın botoksu ile birlikte yapılması başarılı sonuçlar oluşturur. Çünkü kaş arası ve alın kasları birbirini tamamlayan fonksiyonlara sahiptir.

Kaş arası botoksu nasıl yapılır?

Kaş arası botoks uygulanması çok kolay, kısa süren ve etkili bir tedavidir. Kaş arası botoks tedavisinden sonra etki 4-7 günde başlar. Kaş arası botoksu sonrasında sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kaş arası botox etkisi 4. Aydan sonra azalmaya başlar yaklaşık 6. ayda geçer.

Kaş arası botoks fiyatları

Kaş arası botox fiyat beraberinde uygulama yapılacak bölge sayısına göre değişkenlik gösterir.

Soru Sor
En az 70 karakter.
BOTOKS FİYAT TALEBİ
En az 70 karakter.

Görüş bildirmek veya Randevu almak için formu kullanabilirsiniz.

BOTOKS VİDEOLARI
Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0541 932 4689