Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluMENÜ

BOTOKS HAKKINDA MAKALELER

SİZDE GÖRÜŞ BİLDİRİN !
  1. Hamilelikte Botoks: Botoksun anne karnındaki fetusa geçişine dair herhangi bir kanıt bulunmasa da gebelikte botoks yapmamaktayız.
  2. Emzirenlerde Botoks: Bize sık sorulan sorulardan birisi de “emzirirken botoks yapılır mı” ve “botoks anne sütüne geçer mi” sorularıdır. Emziren annelerde de benzer şekilde botoks uygulaması yapmamaktayız.
  3. Eaton-Lambert Hastalığı ve Myaesthenia Gravis gibi nöro-müsküler rahatsızlıkları (sinir-kas hastalıkları) olanlarda Botoks yapılmaz. Bu sebepten Botoks yaptıranlar öncesinde mutlaka doktorunuza mevcut tüm rahatsızlıklarınızı ve aldığınız ilaçları eksiksiz olarak söyleyiniz.
  4. Kan inceltici, kan sulandırıcı ilaçlar alanlar ilaç aldıkları dönemde botoks yaptırmamalıdırlar. Kan sulandırıcı ilaç alanlar öncesinde mutlaka bu ilaçları öneren doktorlarına(kardiyolog, kalp damar cerrahları, nörolog, dahiliye vs) danışarak onların uygun görmeleri durumunda  Botox yaptırmadan en az 48 saat önce bu ilaçları kesmeleri durumunda Botoks yapılabilir. Unutulmamalıdır ki doktorunuza danışmadan bu ilaçları kesmek hayati tehlike oluşturacak sonuçlar doğurabilir.
  5. Enjeksiyon bölgesinde deride enfeksiyonu olanlar (uçuk, vs) enfeksiyon tedavi olana kadar Botoks yaptırmamalıdırlar.
BOTOKS FİYAT TALEBİ
En az 70 karakter.

Görüş bildirmek veya Randevu almak için formu kullanabilirsiniz.

BOTOKS VİDEOLARI
Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0541 932 4689